Obsługujemy miasta: Poznań, Buk, Czarnków, Czempiń, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kórnik, Kościan, Kostrzyn, Książ Wielkopolski, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Nowy Tomyśl, Nekla, Oborniki, Opalenica, Pniewy, Pobiedziska, Puszczykowo, Rogoźno, Śrem, Środa Wielkopolska, Stęszew, Swarzędz, Szamotuły, Tarnowo Podgórne, Wągrowiec, Wolsztyn, Września i wszelkie miejscowości w pobliżu tych miast. Na specjalne zamówienie dojeżdżamy również w obrębie całego województwa wielkopolskiego.

O firmie
              Naszą misją jest w pełni profesjonalne świadczenie usług ślusarskich, a każdy klient jest dla nas najważniejszy. Dniem i nocą pozostajemy w gotowości, aby w każdym momencie podać Państwu pomocną dłoń.
              Każdego dnia dokładamy starań, aby szybko i skutecznie rozwiązywać Państwa problemy związane z uszkodzonymi zamkami, zagubionymi kluczami, zatrzaśniętymi drzwiami i wieloma podobnymi.
              Cały czas poszerzamy naszą więdzę i zaopatrujemy się w najnowsze urządzenia, aby jak najskuteczniej sprostać stawianym nam zadaniom.
              Posiadamy licencję wydną przez Komendanta Policji, co jest gwarantem uczciwości i rzetelności wykonywanych przez nas prac.
 

 
Pogotowie Ślusarskie Poznań Kontakt