otwieranie samochodów Poznań
awaryjne otwieranie samochodów Poznań

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW POZNAŃ

            W dzisiejszych czasach posiadanie samochodu nie jest już przywilejem lecz można by rzec, że obowiązkiem. Wiele rodzin dysponuje nie jednym lecz wieloma samochodami. Każdy wie, że samochód trzeba serwisować, wymieniać płyny robić przeglądy itp. Wszystkie te sprawy załatwia się u mechanika. Natomiast co zrobić gdy stajemy przed problemem typu:
  zatrzaśnięte drzwi w samochodzie,
  uszkodzony zamek lub stacyjka,
  zgubiony lub zniszczony klucz.

            Właśnie w tym celu stworzyliśmy firmę, która w szybki i profesjonalny sposób poradzi sobie z ww. problemami. Pogotowie Zamkowe 24H działa na terenie Poznania oraz w jego okolicach. W pierwszej kolejności zawsze stosujemy bezinwazyjne metody otwierania zamków. Wykorzystujemy w tym celu specjalistyczne narzędzia zaprojektowane w taki sposób, aby bez uszkodzeń dostać się do wnętrza samochodu w przypadku zatrzaśniętych drzwi i klucza znajdującego się w samochodzie.
             Rozwijająca się technika dąży do tego, aby życie kierowcy stawało się coraz łatwiejsze. Niestety dla nas wiele samochodów nowszego typu posiada zamki sterowane pilotem. Bardzo duży odsetek ludzi korzystając z pilota nie bierze pod uwagę faktu, że "organ nieużywany zanika" czyli zamek samochodowy, którego nie otwieramy kluczem staje się bezużyteczny. Przez miesiące, a nawet lata nieużywania zamka sól drogowa, bród i inne dziwne rzeczy doprowadzają do zapieczenia się zapadek i w żaden sposób nie można go wtedy wykorzystać.
             Żeby naprawić zamek trzeba dostać się do wnętrza samochodu i wtedy na pomoc przychodzą specjaliści świadczący usługi: otwieranie samochodów Poznań, czyli Pogotowie Zamkowe 24H. Większy problem sprawiają samochody wyższej klasy, w których producenci montują rygle blokujące. Uniemożliwiają one otwieranie samochodów niektórymi technikami. W przypadku uszkodzonych zamków i zamontowanych rygli jeszcze zostaje nam metoda awaryjnego otwierania samochodu, która pozwoli bez uszkodzeń dostać się do środka. Wymaga ona jednak wiele wprawy i cierpliwości oraz dostępu do klucza. Jeżeli ona nie pomoże wtedy nie pozostaje nic innego jak uszkodzenie zamka.

Awaryjne otwieranie samochodów - Porady


Poniżej postaramy przedstawić kilka porad, które ułatwią Państwu życie w przyszłości:

1. Jeżeli posiadasz taką możliwość to zawsze noś przy sobie zapasowy klucz do samochodu lub zostaw go w takim miejscu, gdzie łatwo będzie mógł go znaleźć i dostarczyć ktoś z rodziny lub znajomych. Pamiętaj wezwanie taksówki z kluczem wyjdzie taniej niż wołanie specjalisty od awaryjnego otwierania samochodów.

2. Zadbaj o właściwą konserwację zamków. Co najmniej raz na sezon przeczyść zamki odpowiednimi preparatami lub poproś o to fachowca. Przynajmniej raz w miesiącu użyj klucza do otwarcia samochodu w standardowy sposób, a nie pilotem. Rozrusza to zamek i usunie przynajmniej część nieczystości ze środka. Czynność ta uniemożliwi zapiekanie się zapadek i znacznie ułatwi życie pozwalając dostać się do środka w przypadku rozładowanego akumulatora (pilot wtedy nie działa).

3. Nie ufaj bezgranicznie nowinkom technologicznym. Jeżeli posiadasz samochód z systemem wykrywania klucza, który uniemożliwia zatrzaśnięcie klucza w samochodzie to możesz się niemile zaskoczyć. W samochodzie istnieją martwe strefy, w których klucz jest niewykrywany. Łatwo wtedy z przyzwyczajenia klucz w środku zatrzasnąć.

4. Wraz z systemami wykrywania klucza montowane są systemy automatycznie zamykające samochody. Zawsze zabieraj klucz ze sobą jak wysiadasz z auta, ponieważ jak do niego będziesz chciał wsiąść to samochód zrobi ci psikusa i klucz zamknie w środku.

5. W samochodach starszego typu, które nie posiadają pilotów do zamka centralnego zawsze używaj klucza do zamykania samochodu. Wielu naszych klientów stosuje prostą metodę zamykania bez klucza. Wystarczy pociągnąć za klamkę i wcisnąć bolec w drzwiach. Drzwi się sprawnie wtedy zamykają. Problem jest wtedy jak po takim zamknięciu okazuje się, że klucz znajduje się w samochodzie.

            Żywimy głęboką nadzieję, że ww. porady chociaż w małym stopniu pozwolą Państwu uniknąć kłopotów. Natomiast jeżeli takowe się już pojawią to proszę pamiętać o naszej skromnej firmie. Awaryjne otwieranie samochodów Poznań, tylko z Pogotowiem Zamkowym 24H.
 

otwieranie samochodów Poznań licencja policji

 
otwieranie samochodu Poznań otwieranie auta Poznań awaryjne otwieranie samochodu Poznań