ślusarz Poznań
usługi ślusarskie Poznań
 
 

Obsługujemy miasta: Poznań, Luboń, Swarzędz, Kórnik, Mosina, Murowana Goślina, Kostrzyn, Buk, Tarnowo Podgórne, Środa Wielkopolska, Stęszew i wszelkie miejscowości w pobliżu tych miast.

ŚLUSARZ POZNAŃ

      Nasza firma to profesjonalne pogotowie ślusarskie, świadcząca kompleksowe usługi na terenie miasta Poznań oraz w jego okolicach. Wg definicji z encyklopedi Ślusarz jest rzemieślnikiem zajmującym się ręczną lub z wykorzystaniem narzędzi obróbką metali na zimno. Z doświadczenia jednak wiemy, iż ślusarz XXI wieku musi dysponować o wiele szerszą wiedzą. Rozwój techniki zabezpieczeń, wprowadzenie zamków cyfrowych, immobilajzerów i podobnych zabezpieczeń wymaga od nas także znajomści zagadnień z zakresu elektroniki i informatyki. Możemy poszczycić się wykszstałceniem z zakresu obu tych kierunków. Ponadto cały czas poszerzamy naszą wiedzę i rozwijamy nasze umiejętności, aby w pełni profesjonalnie odpowiedzieć na Państa potrzeby. Dysponujemy licencją zabezpieczenia technicznego II stopnia wydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu co jest gwarancją naszej uczciwości i rzetelności.

USŁUGI ŚLUSARSKIE POZNAŃ


Nasza firma świadczy następujące usługi ślusarkie:
  • Awaryjne otwieranie samochodów bez uszkodzeń
  • Awaryjne otwieranie zamków
  • Awaryjne otwieranie drzwi
  • Awaryjne otwieranie zatrzaśniętych drzwi bez uszkodzeń
  • Awaryjne otwieranie sejfów, kas pancernych, bankomatów
  • Kompleksowe usługi ślusarskie
  • Usuwanie złamanego klucza
  • Odblokowywanie zapchanych zamków
  • Naprawa i wymiana zamków
Zawsze w pierwszej kolejności stosujemy bezinwazyjne metody awaryjnego otwierania ponieważ cenimy Państwa zaufanie i jeżeli tylko możemy to staramy się ograniczyć do minimum koszty, by móc gwarantować atrakcyjne ceny. Usługi ślusarkie Poznań tylko z Pogotwiem Zamkowym 24H.
 

pogotowie ślusarkie poznań licencja

 
Ślusarz świadczy usługi ślusarskie 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Obsługujemy dzielnice: Kiekrz, Strzeszyn, Morasko, Podolany, Piątkowo, Umultowo, Naramowice, Smochowice, Wola, Sołacz, Winiary, Winogrady, Grunwald, Jeżyce, Stare Miasto, Antoninek, Rataje, Wilda, Górczyn, Świerczewo, Dębiec, Górcznyn, Starołęka, Krzesiny, Szczepankowo, Głuszyna.